Ceny hurtowe zaczynają się od 3.99 netto Dostępnych 1376 produktów
Rabat 2%
od 500zł netto
Rabat 4%
od 1000zł netto
Dostawa gratis od
1000zł netto
Zamówienia od
30szt produktów

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, okularów polaryzacyjnych, etui okularowyh, stojaków ekspozycyjnych (stojaki wysyłamy bez lustra).

W ofercie posiadamy również klasyczne modele m.in.: okulary aviator (pilotki), lenonki oraz modne okulary np.: zerówki, nerdy, kujonki. Do wszystkich zakupionych okularów proponujemy stojaki ekspozycyjne oraz do wybranych kolekcji etui na okulary gratis. Za pośrednictwem przedstawicieli handlowych prowadzimy bezpośrednią sprzedaż produktów na terenie całej Polski.

Towar dostarczamy zarówno do sklepów detalicznych, centrów sportowych, jak również hurtowni na terenie całego kraju oraz zagranicą m. in. do Słowacji, Niemiec.

Istniejąc w branży okularów przeciwsłonecznych blisko 30 lat, pozyskaliśmy duże doświadczenie które pozwala nam na dostosowanie oferty do potrzeb rynku. Staramy się nie zawieść żadnego klienta, zarówno w doborze asortymentu jak i w jakości naszych usług.

Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż produktów na terenie całej Polski, za pośrednictwem przedstawicieli handlowych.

Wiodące kategorie produktowe w ofercie naszej hurtowni to:

Arctica okulary sportowe (Etui gratis)Febe (Etui gratis)Joker (Etui gratis)Polarized (Etui gratis)Gogle narciarskie Arctica (Cennik wysyłamy na email)Patrol polaryzacja (Etui gratis)Hammer (Etui gratis)Haker sportKids - okulary dla dzieciOkulary do pływaniaMosquitoAkcesoria do pływaniaHammer polaryzacja (Etui gratis)Velo polaryzacja (Etui gratis)ZabawkiModne okulary do czytaniaGogle narciarskie SolanoMatrix polaryzacja (Etui gratis)BucketyDessotto polaryzacjaGogle narciarskie KoestlerPatrol sportPolarized Kids (Etui gratis)Bizze polaryzacja (Etui gratis)Bizarre polaryzacja (Etui gratis)Stojaki na okulary (Wysyłka bez lustra. Nie podlega dostawie gratis)Etui na okularyKaski narciarskie dla dzieciKoestler SnowboardNakładki polaryzacyjneMatrix (Etui gratis)KominiarkiCzepki do pływaniaTorby plażowe i miejskieMix okularów UV400 (Zestawy okularów)Okulary do jazdy nocąMaska higieniczna

Okulary przeciwsłoneczne, stojaki na okulary przeciwsłoneczne, okulary do pływania. Hurtowe ceny na sezon 2024